Radio TOKFM.pl: Czy Bieszczady się skomercjalizowały?

Pod koniec listopada 2022 r. podczas Targów Książki w Krakowie dostałem zaproszenie do programu Podróże duże i małe prowadzonej przez Przemysława Iwańczyka w Radiu TOKFM.pl. W trakcie prowadzonej na żywo audycji rozmawialiśmy m.in. o tym, czy dzisiejsze Bieszczady się skomercjalizowały i czy warto rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?

Audycję (15 min) z dnia 30.11.2022 r. możesz odsłuchać klikając TUTAJ (strona radia). Na stronie dostępny jest również automatycznie wygenerowany tekst transkrypcji. Co warte zaznaczenia nagranie dostępne jest jedynie na subskrybentów TOK FM Premium. Dla pozostałych, w tym dla mnie 😊, pozostaje robotyczna treść transkrypcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o Bieszczadach i Beskidzie Niskim zapraszam Cię na górskie wycieczki (moja oferta), a kiedy wolisz usiąść z książką polecam Ci lekturę moich dwóch przewodników: „Bieszczady pełne wrażeń” (2022) oraz „Beskid Niski” (2023). Śmiało możesz zamówić je z podpisem przez wiadomość prywatną na Facebooku. Więcej o każdej z książek przeczytasz klikając w poniższe zdjęcia.

Beskid Niski (2023)
Bieszczady pełne wrażeń (2022)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s